Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Squid Game 2. sezon geliyor...

SonSuzLuK

Form Admin
Yönetici
Sayfa Yönetimi
Katılım
20 Tem 2017
Mesajlar
43,919
Web sitesi
dreamboxturk.com
quid Game'in yaratıcısı Hwang Dong-hyuk dün verdiği bir röportajda Squid Game ikinci sezonunun "kesinlikle geleceğini" ve planlandığını belirtti.
Netflix'in son dönemdeki en başarılı projelerinden Squid Game ikinci sezon onayını aldı diyebiliriz. Dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Hwang Dong-hyuk, dün ABD'de yayın yapan Associated Press'e yaptığı açıklamada, yeni sezonun zamanlanması ve nasıl geleceği hakkında konuşmak için çok erken olsa da Squid Game'in yeni sezonunun "kesinlikle geleceğini" belirtti.
Squid Game ikinci sezonu bir bakıma onaylanmış oldu
Netflix henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da dizinin yönetmeninin "size bu konuda" söz verebilirim demesi, dizinin hayranlarını heyecanlandırmak için yeterli olabilir. Netflix'in de, platform tarihinin en başarılı projelerinden birini devam ettirmeyi reddetmesi, başlı başına bir olay olur.Netflix_57.jpg
Hwang Dong, dizinin ikinci sezonunun gelmesi için çok ciddi bir beklenti olduğunun farkında olduğunu ve bu yüzden buna zorunlu hissettiğini ifade etti. Dong, röportajının bir kısmında şu ifadeleri kullanmış:

" Henüz Squid Game'in ikinci sezonu hakkında etraflıca düşünmedim, şu an o konuda düşünmek beni yoruyor. O konuda düşüneceğim zaman, yalnız olmamayı tercih ederim. Bir yazar odasında, bir sürü tecrübeli yönetmen ile dizinin geleceğini tartışmak isterdim. "

Dong, ayrıca senaryoyu yazarken olabildiğince ağırdan aldığını ve defalarca kez aynı bölümü baştan yazdığını belirtiyor. Bu durumda dizinin ikinci sezonunu en erken 2023 yılında beklemek mantıklı olabilir.